Avain onnistuneisiin asuntokauppoihin

Avaintilat LKV [A] on Espoossa keskeisellä paikalla sijaitseva kiinteistönvälitystoimisto, joka palvelee asiakkaitaan pääkaupunkiseudun lisäksi Länsi-Uudellamaalla aina Hankoon saakka. Ydintoimialueenamme ovat Espoo ja sen lähialueet.

Kodin myynti alkaa arviokäynnillä

Maksuttomalla arviokäynnillä annamme realistisen arvion asuntosi tai kiinteistösi myyntihinnasta ja tarjouksen välityspalveluistamme.

Välittäjät

tuomas-paajonen

Tuomas Paajonen

Omistaja/Yrittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja

050 505 0975

tuomas.paajonen@avaintilat.fi

sari-ruokolahti_orig

Sari Ruokolahti

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 565 9912

sari.ruokolahti@avaintilat.fi

merja-saarinen_orig

Merja Saarinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, BBA

0400 880 066

merja.saarinen@avaintilat.fi

ingolf-illman_orig

Ingolf Illman

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KTM

040 502 9794

ingolf.illman@avaintilat.fi

jouko-raunio-eipins

Jouko Raunio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 600 515

jouko.raunio@avaintilat.fi

sami-kanervo-ei-pins

Sami Kanervo

​​Myyntineuvottelija, KiAT

044 021 0172

sami.kanervo@avaintilat.fi

kirsi-saari_orig

Kirsi Saari

rekry-silhouette

Meille töihin?

Jos haluat mukaan loistavaan tiimiin, niin ota luottamuksellisesti yhteyttä tuomas.paajonen@avaintilat.fi

Avaintilat LKV

Toimistomme henkilöstöllä on laaja ja pitkäaikainen kokemus kiinteistöalalta sekä vahva alueellinen osaaminen toimialalla. Tuomme perinteiseen kiinteistönvälitystapaan uutta potkua yrittäjävetoisella konseptilla. Välittäjämme ovat huippumotivoituneita työhönsä!

Y-tunnus: 2821900-4

avaintilat.fi

Tilaa arviokäynti

Maksuttomalla arviokäynnillä annamme realistisen arvion asuntosi tai kiinteistösi myyntihinnasta ja tarjouksen välityspalveluistamme.

Tilaa hinta-arvio alla olevalla lomakkeella tai ota meihin yhteyttä puhelimitse.





Annan suostumukseni siihen, että välitysliike saa lähettää minulle sähköistä suoramarkkinointia (esim. tekstiviesti, sähköposti)

SKVL:n jäsentoimisto varmistaa mielenrauhaa elämäsi tärkeimpään kauppaan.

Asuntokaupassa alueellinen tuntemus on tärkeää. Paikallisten markkinoiden parhaina asiantuntijoina Suomen Kiinteistönvälittäjien jäsenyritykset tuntevat talot ja kulmat.